Nowe produkty

Xbox 360 Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 99,00 zł W magazynie
  Nowy

  Akcja gry Bully: Scholarship Edition toczy się w Akademii Bullworth, fikcyjnej szkole z internatem w Nowej Anglii. Opowiada historię złośliwego piętnastolatka Jimmy'ego Hopkinsa podczas radości i smutków okresu dojrzewania. Pokonaj mięśniaków w grze w dwa ognie, rób dowcipy pierwszakom, uratuj kujonów, pocałuj dziewczynę i ustal ostateczną hierarchię w...

  99,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł W magazynie

  Fallout 3 - Game Of The Year Edition zawiera grę Fallout 3 oraz wszystkie 5 dodatków: The Pitt, Operation Anchorage, Broken Steel, Point Lookout Mothership Zeta

  49,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie

  To ulepszona wersja gry Dark Souls II z marca 2014 roku. Tytuł pierwotnie ukazał się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach osobistych, natomiast w 2015 roku wypuszczono rzeczoną wersję na PlayStation 4, Xboksa One, Xboksa 360, PlayStation 3 i PC-ty.

  39,00 zł
  W magazynie
 • 29,00 zł W magazynie
  Nowy

  To gra RPG akcji, przygotowana przez studio Lionhead z okazji dziesiątej rocznicy wydania pierwowzoru, wypuszczonego najpierw na konsolę Xbox i dwanaście miesięcy później na PC. Produkt pozwala ponownie odwiedzić fantastyczną krainę Albion i wcielić się w rolę bezimiennego Bohatera, który pragnie zemścić się na bandytach winnych śmierci jego rodziny.

  29,00 zł
  W magazynie
 • 29,00 zł W magazynie

  To kolejna odsłona znanej serii survival horrorów, która doczekała się już większej ilości produkcji niż wskazuje na to cyfra przy tytule. Wartym zaznaczenia jest fakt, że za grę nie odpowiada już Jun Takeuchi, nazywany niegdyś ojcem serii Resident Evil.

  29,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów