Nowy BEAT COP EDYCJA SPECJALNA PC Zobacz większe

BEAT COP EDYCJA SPECJALNA PC

Nowy produkt

Miks przygodówki point-and-click i elementów gatunku time management wydany na PC Windows. Beat Cop jest wynikiem współpracy polskiego niezależnego studia Pixel Crow z 11 bit studios, twórcaThis War Of Mine.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wersja językowa angielska + polskie napisy

Więcej informacji

ZAWARTOŚĆ EDYCJI SPECJALNEJ:

  • Gra Beat Cop
  • Panorama Brooklynu (drukowana)
  • Plakat (drukowany)
  • Akta sprawy NYPD  (drukowane)
  • Cyfrowy Soundtrack 
  • Cyfrowy fankit  NYPD

Fabuła

Bohaterem Beat Cop jest przedstawiciel nowojorskiej policji, Jack Kelly. W wyniku niesłusznego oskarżenia o zabójstwo, jego obiecująca kariera detektywa lega w gruzach, a on sam zostaje zdegradowany do roli zwykłego posterunkowego. Równie fatalnie prezentuje się życie prywatne Jacka, a na dokładkę ma on na pieńku z lokalną mafią. W obliczu życiowej klęski i powszechnej nienawiści, jedynym celem protagonisty staje się odkrycie, kto tak naprawdę go wrobił. To, czy mu się to uda, zależy od decyzji gracza – fabuła Beat Cop jest nieliniowa i oferuje wiele zakończeń.

Beat Cop czerpie garściami z amerykańskich filmów kryminalnych seriali telewizyjnych z lat 70-tych i 80-tych, takich jak Kojak, Columbo, Magnum czy Policjanci z Miami. Dzięki licznym nawiązaniom i niewybrednym żartom, gra tętni charakterystycznym klimatem epoki.

Mechanika

Choć na pierwszy rzut oka Beat Cop wydaje się typową przygotówką point-and-click, rozgrywkę wzbogacają elementy gatunku time management. Jak przystało na policjanta, podczas patrolowania ulic Brooklynu Jack musi szybko reagować na różne wykroczenia i przestępstwa popełniane na jego oczach, wlepiać mandaty, itd. Oprócz tych codziennych obowiązków usiłuje on odkryć, kto wrobił go w morderstwo. Wymaga to umiejętnego prowadzenia rozmów z lokalnymi szumowinami, zbierania poszlak i unikania różnych niebezpieczeństw.

Tryby gry

Beat Cop na PC Windows jest produkcją przeznaczoną wyłącznie dla jednego gracza, a podstawowym trybem zabawy jest fabularna kampania.

Kwestie techniczne

Cechą charakterystyczną Beat Cop na PC Windows jest stylistyka retro. Dotyczy to nie tylko dwuwymiarowej, pixel artowej grafiki i klasycznego interfejsu, lecz także oldskulowej muzyki.

Wymagania systemowe:  System operacyjny: Windows XP SP3 (32 bit) / Vista Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz Pamięć: 2 GB RAM Karta graficzna: Geforce 9600 GS, Radeon, HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB DirectX: Wersja 9.0c Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX  Wymagane połączenie z Internetem - klucz Steam.

Opinie

Na ten moment brak opinii klientów.

Napisz opinię

BEAT COP EDYCJA SPECJALNA PC

BEAT COP EDYCJA SPECJALNA PC

Miks przygodówki point-and-click i elementów gatunku time management wydany na PC Windows. Beat Cop jest wynikiem współpracy polskiego niezależnego studia Pixel Crow z 11 bit studios, twórcaThis War Of Mine.