F1 2016 PS4 + DLC CAREER BOOSTER Zobacz większe

F1 2016 PS4 + DLC CAREER BOOSTER

Nowy produkt

EDYCJA LIMITOWANA ZAWIERA EKSKLUZYWNY PAKIET "CAREER BOOSTER": 

  • Wsparcie tempa badań i rozwoju bolidu w trybie kariery
  • Wzory kasków i laptopów w trybie kariery
  • Ikona lobby w trybie gry wieloosobowej

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

169,00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wersja językowa angielska

Więcej informacji

To już ósma odsłona licencjonowanej serii gier wyścigowych, pozwalających wziąć udział w zawodach Formuły 1. Jak zwykle za produkcję tytułu odpowiada brytyjskie studio Codemasters, mające na koncie serie DiRT, Race Driver, Colin McRae Rally czy Micro Machines. W procesie produkcyjnym dużą rolę odegrały opinie fanów, zebrane przez deweloperów po premierze F1 2015. Gra wykorzystuje ten sam silnik graficzny co poprzedniczka, wprowadzając zupełnie nowe tryby gry oraz pomniejsze zmiany do modelu zabawy.

Mechanika

F1 2016 posiada pełną licencję wyścigów F1. Dzięki temu podczas zabawy zasiadamy za sterami wirtualnych odpowiedników prawdziwych bolidów i jeździmy po rzeczywistych torach, na których rozgrywały się wyścigi z sezonu 2016 – w tym zupełnie nowym, wytyczonym na ulicach azerbejdżańskiego Baku. Do dyspozycji graczy oddano również aktualne składy ekip – twórcy nie zapomnieli także o debiutującej amerykańskiej drużynie Haas F1 Team. W trybie kariery F1 2016 zabawę zaczynamy od stworzenia awatara oraz wybrania odpowiadającej nam drużyny. Każda z nich różni się celami oraz oczekiwaniami wobec naszej postaci. Za zwycięstwa i rekordy na trasach otrzymujemy punkty, które przeznaczamy na zakup kolejnych ulepszeń rozmaitych podzespołów bolidu. Do gry wprowadzona została także specjalna lokacja, pełniąca rolę huba. Porozmawiamy w niej z kluczowymi członkami teamu, takimi jak inżynierowie czy mechanicy, i zlecimy im np. nowe projekty techniczne. F1 2016 na PlayStation 4 po raz pierwszy oferuje także w pełni funkcjonalne jazdy testowe, które możemy odbywać przed prawdziwymi zawodami. Pozwalają one nam nie tylko zapamiętać poszczególne tory i opracować optymalną strategię, ale także zdobywać punkty i tym samym ulepszać bolid.

Tryby rozgrywki

Poza trybem kariery, w F1 2016 na PlayStation 4 możemy rozegrać pojedyncze wyścigi z cyklu Grand Prix lub cały sezon, wykonać próbę czasową lub wziąć udział w zabawie multiplayer.


 


Opinie

Na ten moment brak opinii klientów.

Napisz opinię

F1 2016 PS4 + DLC CAREER BOOSTER

F1 2016 PS4 + DLC CAREER BOOSTER

EDYCJA LIMITOWANA ZAWIERA EKSKLUZYWNY PAKIET "CAREER BOOSTER": 

  • Wsparcie tempa badań i rozwoju bolidu w trybie kariery
  • Wzory kasków i laptopów w trybie kariery
  • Ikona lobby w trybie gry wieloosobowej