BLOOD BOWL 2 PS4 Zobacz większe

BLOOD BOWL 2 PS4

Nowy produkt

Futbol amerykański w brutalnym wydaniu. Gra osadzona jest w realiach fantasy. Dzięki temu nasze drużyny złożone są z ras znanych z kultowego Warhammera. 

W grze wcielamy się w role menadżera. Prócz odpowiedniej taktyki będziemy korzystać ze sporego arsenału broni i innych ulepszeń, dzięki którym znacznie łatwiej będzie nam przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wersja językowa angielska

Więcej informacji

Opinie

Na ten moment brak opinii klientów.

Napisz opinię

BLOOD BOWL 2 PS4

BLOOD BOWL 2 PS4

Futbol amerykański w brutalnym wydaniu. Gra osadzona jest w realiach fantasy. Dzięki temu nasze drużyny złożone są z ras znanych z kultowego Warhammera. 

W grze wcielamy się w role menadżera. Prócz odpowiedniej taktyki będziemy korzystać ze sporego arsenału broni i innych ulepszeń, dzięki którym znacznie łatwiej będzie nam przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.