Wyprzedaż! BLOOD BOWL 2 PC Zobacz większe

BLOOD BOWL 2 PC

Nowy produkt

Futbol amerykański w brutalnym wydaniu. Gra osadzona jest w realiach fantasy. Dzięki temu nasze drużyny złożone są z ras znanych z kultowego Warhammera. 

W grze wcielamy się w role menadżera. Prócz odpowiedniej taktyki będziemy korzystać ze sporego arsenału broni i innych ulepszeń, dzięki którym znacznie łatwiej będzie nam przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

29,00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wersja językowa polska - napisy

Więcej informacji

Opinie

Na ten moment brak opinii klientów.

Napisz opinię

BLOOD BOWL 2 PC

BLOOD BOWL 2 PC

Futbol amerykański w brutalnym wydaniu. Gra osadzona jest w realiach fantasy. Dzięki temu nasze drużyny złożone są z ras znanych z kultowego Warhammera. 

W grze wcielamy się w role menadżera. Prócz odpowiedniej taktyki będziemy korzystać ze sporego arsenału broni i innych ulepszeń, dzięki którym znacznie łatwiej będzie nam przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.